درباره ما

  • Home
  • /
  • درباره ما

سلام دوست من

امیدوارم هرجا که هستی سلامت و خندون باشی.

احتمال زیاد شمایی که اینجایی داوطلب کنکور هستی و به دنبال این هستی یجوری نتیجه خوبی داشته باشی تا بتونی به رتبه دلخواهت و دانشگاه مد نظرت برسی.

من علی کمالی هستم دانشجوری دندانپزشکی دانشگاه همدان، یادمه اون زمان که کنکور میدادم همش فکر میکردم چی میشد کل این کتابها که دور و برمه همشون کوچیک میشدن تو یه کتاب کوچیک هم جا نمی گرفت هم هرجا میرفتم همرام باشه آخه گاهی واسه رفتن به یه کلاس کنکور حداقل یک ساعت از زمانم تو اتوبوس یا مترو تلف می شد هیچکاریم نمی تونستم بکنم و بدتر اینکه بخاطر توجه به اطراف کلا از فاز درس و کنکور بیرون میومدم و بعد از کلاس هم کلی انرژیم صرف می شد.

این همیشه تو ذهنم بود تا اینکه بعد از سالها با چند نفر از بچه های دندانپزشکی داشتم صحبت میکردم و نهایتا تصمیم گرفتیم این ایده رو عملی کنیم. اینکه کل کتابهای کنکور رو توی یه اپلیکیشن جمع کنیم خب اولش خیلی سخت بود و برای هر کسی میگفتیم اول ذوق میکرد اما بعد میگفت خیلی سخته این کار عملی بشه، اما ما میخواستیم هر طور شده این کار انجام بشه و خوشبختانه با افراد خیلی قوی و خوبی ارتباط برقرار کردیم تا یواش یواش تونستیم با زحمت خیلی زیاد طرح اپلیکیشن فلش کارتهای کنکور رو پیدا سازی کنیم.

یه موضوع مهم دیگه اینکه اساتید خیلی بزرگی هستند که میان برای ما سوال طرح میکنن و کلی کتاب کمک آموزشی و مطالب می نویسن. خوب اینها عالیه اما چرا کسی از دید ما به کنکور نگاه نمیکنه؟ خوب یکسری مسائل و موضوعات هست که کسی به اونها توجه نمیکنه اما خیلی برای ما مهمن. واقعا اونها جای ما بارها کنکور ندادن بارها سر امتحان نرفتن بارها خسته نشدن بارهای بار از همه درسها متنفر نشدن بعد دوباره بیان بشینن و خودشون رو ملزم کنن که سختیها رو پشت سر بزارن. پس اگه یه نگاه به متن فلش کارتها بندازید خیلی خیلی واضحه جنس این مطالب فرق داره!!! این یه همکاری فوق العاده بین دانش آموز و استاده که نتیجش تولید یک محتوای قوی و همه جانبه شده.

خوب تا اینجا بنظر عالی میاد اما شما نباید فقط از روی حرف دیگران یه منبع رو انتخاب کنی باید واقعا امتحانش کنی چند شب و روز بشینی کامل اونو زیر و رو کنی بعد تصمیم بگیری اونو بزاری جز منابع اصلی و مهمت و وقتتو براش هزینه کنی. واسه همین پیشنهاد میکنم همین الان نرم افزار رو نصب کن، نمونه های رایگان و راهنماشو کامل بخون. اگه بیشتر کنجکاو شدی تمام بسته ها رو دانلود کن و محصول رو بطور کامل در اختیار بگیر خوشبختانه چون هدف اصلی ما تو این درآمد نیست ۴۸ ساعت وقت داری تا تصمیم نهاییتو بگیری و کامل براندازش کنی تا اگه نخواستی درخواست بازگشت کامل وجه رو بدی. من توصیه میکنم حتما این کارو انجام بده و حداقل از امکانات رایگان اپ استفاده کن.

حتما یه سری به صفحه محصولات بزن تا کامل با این اپلیکیشن آشنا بشی.